FMC00324-50CM
FMC00324-50CM Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMCPLUG-MMCXJACK 19.68
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SMA to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMC Plug
2nd Connector: MMCX Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMCPLUG-MMCXJACK 19.68, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SMA to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMC Plug, 2nd Connector: MMCX Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.