FMC00335-36
FMC00335-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO SMA
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-174
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO SMA, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-174, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.