FMC00341-60
FMC00341-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE SMA TO TNC 5'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to TNC
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO TNC 5', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to TNC, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.