FMC00346-48
FMC00346-48 Fairview Microwave
FMC00346-48.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE TNC TO TNC 4'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-174
1st Connector: TNC Jack
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE TNC TO TNC 4', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-174, 1st Connector: TNC Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.