FMC00349-60
FMC00349-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE MCX TO SMP 5'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: MCX to SMP
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CABLE MCX TO SMP 5', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: MCX to SMP, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.