FMC00354-60
FMC00354-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAJACK-TNCJACK 60
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to TNC
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: TNC Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAJACK-TNCJACK 60, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to TNC, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: TNC Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.