FMC00357-60
FMC00357-60 Fairview Microwave
FMC00357-60.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 5'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: RP-SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: RP-SMA Jack
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 5', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: RP-SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: RP-SMA Jack, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.