FMC00363-60
FMC00363-60 Fairview Microwave
FMC00363-60.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO MMCX 5'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: MMCX Jack
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO MMCX 5', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: MMCX Jack, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.