FMC00388-24
FMC00388-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL TNC TO TNC
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: TNC Plug
2nd Connector: TNC Plug, Right Angle
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL TNC TO TNC, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: TNC Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Right Angle, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.