FMC00402-60
FMC00402-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY BNCPLUG-BNCPLUG 60
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 200
1st Connector: BNC Plug, Right Angle
2nd Connector: BNC Plug, Right Angle
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY BNCPLUG-BNCPLUG 60, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 200, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Plug, Right Angle, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.