FMC00410-48
FMC00410-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-BNCPLUG 48
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BNC to SMA
Cable Type: LMR 240
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-BNCPLUG 48, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to SMA, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.