FMC00422-36
FMC00422-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TNCPLUG 36
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to TNC
Cable Type: LMR 200
1st Connector: N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector: TNC Plug, Right Angle
Frequency - Max: 5.8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TNCPLUG 36, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to TNC, Cable Type: LMR 200, 1st Connector: N-Type Plug, Right Angle, 2nd Connector: TNC Plug, Right Angle, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.