FMC00425-36
FMC00425-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO HN 36"
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to HN
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-393
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: HN Plug
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO HN 36", Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to HN, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-393, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: HN Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.