FMC00429-48
FMC00429-48 Fairview Microwave
FMC00429-48.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CABLE SMA TO TNC 4'
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: TNC Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO TNC 4', Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.