FMC00464-24 Fairview Microwave
FMC00464-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: LOW LOSS SMA MALE TO BNC MALE CA
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 200
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: LOW LOSS SMA MALE TO BNC MALE CA, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 200, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.