FMC00518-36
FMC00518-36 Fairview Microwave
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 10-32 to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: 10-32 Plug
2nd Connector: BNC Jack
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL 10-32 TO BNC, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: 10-32 to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: 10-32 Plug, 2nd Connector: BNC Jack, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.