FMC00577-36
FMC00577-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMP
Packaging: Bag
Color: White
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMP
Cable Type: FM-SR086TB
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms