FMC00702-36
FMC00702-36 Fairview Microwave
FMC00702-36.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: LOW PIM SMA MALE TO SMA MALE PLE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
Cable Type: SPP-250LLPL
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms