FMC00703-24
FMC00703-24 Fairview Microwave
FMC00703-24.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO MINI SMP 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to Mini SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .047
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: Mini SMP Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO MINI SMP 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to Mini SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .047, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: Mini SMP Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.