FMC00773-60
FMC00773-60 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-TYPE NJACK 60
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: RP-SMA to N-Type
Cable Type: LMR 240
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-TYPE NJACK 60, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: RP-SMA to N-Type, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.