FMC00877-12
FMC00877-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO N-TYPE
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: 7/16 DIN to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: SPP-500LLPL
1st Connector: 7/16 Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms