FMC00945-50CM
FMC00945-50CM Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY SMAPLUG-BNCPLUG 19.685
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: BNC to SMA
Cable Type: LMR 240
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMAPLUG-BNCPLUG 19.685, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: BNC to SMA, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.