FMC00985-36
FMC00985-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO N-TYPE 36"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO N-TYPE 36", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.