FMC0101195-36
FMC0101195-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 195
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 2.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -65°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 2.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.