FMC0101214LF-120
FMC0101214LF-120 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-214
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-214, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.