FMC0101223-12
FMC0101223-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE NPLUG-TYPE NPLUG 1, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.