FMC0101393-12
FMC0101393-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: RG-393
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: RG-393, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.