FMC0103058-24
FMC0103058-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.