FMC0103200-120
FMC0103200-120 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 10'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -65°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 200
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 2.5 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC 10', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -65°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 200, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 2.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.