Продукція > SANKEN > FMET-22015
FMET-22015 Sanken
fmet-22015_ds_en.pdf
Виробник: Sanken
Description: SCHOTTKY BARRIER DIODE (FRAME) 1
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-220F
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 980 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHOTTKY BARRIER DIODE (FRAME) 1, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-220F, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 980 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V.