Продукція > YAGEO > FMF200FTE52-82K
FMF200FTE52-82K
FMF200FTE52-82K Yageo
Yageo_LR_FMF_2013_775179-2948383.pdf
Виробник: Yageo
Metal Film Resistors - Through Hole 82 kOhms 2 W 500 V 1 % - 55 C /+ 155 C Axial 50 PPM / C
на замовлення 1051 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMF200FTE52-82K Виробник : Yageo America Description: Fixed Resistor, Metal Film, 2W,