FMF6M0123K02L KYOCERA AVX
FM_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ADVANCED DC LINK
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADVANCED DC LINK, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 0.012 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Інші пропозиції FMF6M0123K02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMF6M0123K02L Виробник : Kyocera AVX FM_Series.pdf Film Capacitors 1600V 0.012uF 0.1