FMHR0022-36
FMHR0022-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC
Packaging: Bag
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC, Packaging: Bag, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.