FMHR0023-48
FMHR0023-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO SMA
Packaging: Bag
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA, Packaging: Bag, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.