FMHR0028-24
FMHR0028-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL TNC TO TNC
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: TNC Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL TNC TO TNC, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: TNC Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.