FMHR0029-30
FMHR0029-30 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO BNC
Packaging: Bag
Length: 30.00" (762.00mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 4 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO BNC, Packaging: Bag, Length: 30.00" (762.00mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.