FMHR0056-48
FMHR0056-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TNCPLUG 48
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-223
1st Connector: TNC Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TNCPLUG 48, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-223, 1st Connector: TNC Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.