FMHR0076-48
FMHR0076-48 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TYPE NJACK-SMAPLUG 48
Packaging: Bag
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-400
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE NJACK-SMAPLUG 48, Packaging: Bag, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Інші пропозиції FMHR0076-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMHR0076-48 FMHR0076-48 Виробник : Fairview Microwave FMHR0076_48.pdf RF Cable Assemblies N Female (Jack) Bulkhead to SMA Male (Plug) MIL-DTL-17 Cable M17/128-RG400 Coax Up To 11 GHz, 1.7 VSWR in 48 Inch