FMHR0087-16
FMHR0087-16 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL BNC TO SMA 16"
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: BNC to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO SMA 16", Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 16.00" (406.40mm), Style: BNC to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.