FMHR0096-16
FMHR0096-16 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO TNC 16"
Packaging: Bag
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMA to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO TNC 16", Packaging: Bag, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMA to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.