FMHR0159-18
FMHR0159-18 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL TNC TO TNC 18"
Packaging: Bag
Color: Green
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: LL142
1st Connector: TNC Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL TNC TO TNC 18", Packaging: Bag, Color: Green, Length: 18.00" (457.20mm), Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: LL142, 1st Connector: TNC Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.