FMHR0162-24
FMHR0162-24 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TYPE NPLUG 24
Packaging: Bag
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 18 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TYPE NPLUG 24, Packaging: Bag, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.