FMHR0163-12
FMHR0163-12 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TYPE NJACK 12
Packaging: Bag
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY TNCPLUG-TYPE NJACK 12, Packaging: Bag, Length: 12.00" (304.80mm), Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.