FMHR0187-36
FMHR0187-36 Fairview Microwave
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE
Packaging: Bag
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: LL160
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE, Packaging: Bag, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: LL160, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.