FMHR0228-300CM
FMHR0228-300CM Fairview Microwave
FMHR0228-300CM.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: COAX CBL SMA TO TNC 25'
Packaging: Bag
Length: 300.0" (7.6m) 25.0'
Style: SMA to TNC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: LL335i
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: TNC Plug, Right Angle
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO TNC 25', Packaging: Bag, Length: 300.0" (7.6m) 25.0', Style: SMA to TNC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: LL335i, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Right Angle, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.