FMNS1009
FMNS1009 Fairview Microwave
FMNS1009.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: NOISE GEN 100 MHZ - 60 GHZ 28 VD
Packaging: Bag
Package / Case: BNC In-Line Module
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Noise Source
Frequency: 100MHz ~ 60GHz
RF Type: ATE, Radar
Secondary Attributes: SMA Connectors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NOISE GEN 100 MHZ - 60 GHZ 28 VD, Packaging: Bag, Package / Case: BNC In-Line Module, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Noise Source, Frequency: 100MHz ~ 60GHz, RF Type: ATE, Radar, Secondary Attributes: SMA Connectors.