Продукція > FMO > FMOV10271-P
FMOV10271-P
Виробник:
Варистор Р-Series (High Surge Energy), AC 175 V, DC 225 V, Vn 270 V, Emax 67 J, Imax 4000 A, Power 0.4 W, C 470 pF, T ,25 ns, -40 - +125 C, ? 10 мм Radial pin
на замовлення 20 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FMOV10271-P