Продукція > FMO > FMOV10511-V
FMOV10511-V
Виробник:
Варистор V-Series (Medium level protection), AC 320 V, DC 410 V, Vn 510 V, Emax 92 J, Imax 3500 A, Power 0.4 W, C 210 pF, T ,25 ns, -40 - +125 C Radial pin
на замовлення 10 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FMOV10511-V