Продукція > FMO > FMOV14511-V
FMOV14511-V
Виробник:
Варистор V-Series (Medium level protection), AC 320 V, DC 410 V, Vn 510 V, Emax 210 J, Imax 6000 A, Power 0.6 W, C 400 pF, T ,25 ns, -40 - +125 C, ? 14 мм Radial pin
на замовлення 20 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FMOV14511-V