Продукція > YAGEO > FMP-50FTF52-150K
FMP-50FTF52-150K
FMP-50FTF52-150K Yageo
198yageo20lr_fmp_2013.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 150K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C AXL Tape and Box
Написати відгук